وبلاگ

تمام چیزی که باید در مورد نخ بخیه جراحی بدانید !

نخ بخیه جراحی و عمل جراحی اصلی ترین روش بستن زخم ها هستندحتی روش های جدیدتر برای بستن زخم ها، مانند استفاده از گیره یا پنس نیز هرگز به این رابطه خاتمه نمی دهند. در حالی که گیره ها و پنس ها برای بستن بسیاری از انواع زخم های خارجی قابل استفاده هستند، زخم های عمیقتر تقریباً همیشه به بخیه احتیاج دارند.

۱۳۹۸/۰۹/۱۵ 0 نظر
اجاره تجهیزات تنفسی و بیهوشی
اجاره تجهیزات تنفسی و بیهوشی مبحثی است که در این مقاله قصد بررسی آن را داریم.
تجهیزات تنفسی و بیهوشی بسیار گران هستند. بسیاری از کلینیک های کوچک یا نسبتا بزرگ، در صورت نیاز تمایل دارند که به جای خرید این وسایل، آنها را اجاره کنند. در این مقاله به بررسی چند نکته مهم درباره اجاره تجهیزات تنفسی و بیهوشی می پردازیم.
۱۳۹۸/۰۸/۲۳ 0 نظر
مولاژ یا مدل آناتومی انسانی

مدل‌های آناتومی انسانی از جمله منابع آموزشی و یادگیری مهم و اساسی محسوب می‌شوند.

این مولاژها توسط مدارس و کالج بکار رفته و تصویر شفاف‌تری را راجع به مسائل پیچیده ی حاکم بر آناتومی انسانی پیش روی دانشجویان قرار خواهد داد.

۱۳۹۷/۱۲/۰۴ 0 نظر
چگونه تجهیزات پزشکی خانگی خریداری کنیم ؟

تجهیزات پزشکی خانگی شرایط زندگی را برای افرادی که دارای محدودیت های فیزیکی و یا شرایط خاص پزشکی هستند، در خانه راحت تر می کند. خریداری این نوع تجهیزات مستلزم داشتن اطلاعات درباره آن وسیله، طریقه نصب آن و گزینه ها موجود برای خرید آن است

۱۳۹۷/۱۲/۰۳ 0 نظر
چگونگی به‌ کارگیری انواع بانداژ

آیا شما نیاز به پانسمان یک زخم یا آسیب‌دیدگی دارید؟ اکثر کیت های استاندارد کمکهای اولیه برای اولین بار با پد­های گاز پانسمان استریل، باند­های جاذب،نوارچسب، باند غلتکی، و باند سه گوش و همچنین باند­های چسبان معمولی مجهز هستند

۱۳۹۷/۱۲/۰۳ 0 نظر
چگونه زخم را طی کمک های اولیه بانداژ کنیم

بانداژ زخم  اولین نکته ای است که هنگام بروز هر گونه آسیب به پوست باید انجام داد. هنگامی که شما خونریزی را متوقف می­ کنید و زخم را تمیز می کنید،پانسمان در واقع یک روش نسبتاً ساده برای درمان زخم است.

۱۳۹۷/۱۱/۲۸ 0 نظر
کرم اترکتین

در این مقاله به بررسی و معرفی کرم اترکتین کلوپلاست، یکی از محصولات درمانی این شرکت می پردازیم.

۱۳۹۷/۰۹/۱۹ 0 نظر
لیزر موهای زائد آیدیس خیابان فرشته

کلینیک زیبایی، دندانپزشکی و لیزر موهای زائد آیدیس خیابان فرشته آماده خدمت رسانی به خانم ها و آقایان عزیز می باشد. لیزر موهای زائد، یكی از روش های جدید برای از بین بردن موهای زائد بدن است كه در این مقاله قصد داریم به بیان توضیحاتی در مورد آن بپردازیم. پس برای آشنایی با لیزر موهای زائد و چگونگی عملكرد آن با ما همراه باشید

۱۳۹۷/۰۸/۲۱ 0 نظر
محافظت در برابر عفونت در کمک های اولیه

هنگامی ارائه ی کمک های اولیه، مهم است که خود و مصدوم را در برابر عفونت حفظ کنید. اقداماتی برای جلوگیری از عفونت متقاطع– انتقال میکروب یا عفونت از امدادگر  به مصدوم یا سرایت آن از مصدوم به امدادگر انجام دهید.

۱۳۹۷/۰۲/۰۳ 0 نظر
09214900864 09214900864