BREMED

BREMED نام کمپانی ایتالیایی است که در زمینه تولید تجهیزات پزشکی خانگی قدمت زیادی دارد.

این شرکت جهت پاسخ به نیاز روز افزون مشتریان خود به محصولات و تجهیزات پزشکی خانگی اقدام به طراحی و تولید این دستگاه های با استفاده از بروزترین تکنولوژی کرده است و توانسته در این زمینه جایگاه ویژه ای برای خود کسب نماید.

محصولات شرکت BREMED

BREMED پیشرو در محصولات مراقبت بهداشت خانگی و به ویژه محصولاتی نظیر نبولایزر، مانیتور فشار خون و دماسنج دیجیتال و دستگاه‌های مرطوب کننده است.

محصولات این برند در حال حاضر تحت استانداردهای ملی و بین‌المللی ساخته شده است و با توجه به تجربه خوب مهندسان طراح این کمپانی ، موفق به تولید محصولات با کیفیت و با طراحی مدرن، همچنین هزینه تولید پایین بسیار موفق در عرضه محصولات خود در سطح اروپا وبسیاری از کشورهای آسیا شده است.

کسب رضایت مصرف کنندگان

BREMED با توجه به چشم انداز فعالیت خود و قرار دادن رضایتمندی مشتریان و مصرف کنندگان برند خود و با شناخت نیازهای بازار مصرف خانگی در زمینه تجهیزات پزشکی و همچنین استفاده از بهترین و به روزترین امکانات و تجهیزات توانسته است رضایت مشتریان خود را کسب نماید.

این کمپانی با سابقه طولانی خود در بازار تجهیزات پزشکی خانگی این نکته که مشتریان و استفاده کنندگان این محصولات میتوانند به راحتی به محصولات این برند اطمینان داشته باشند و از این برند با عنوان یک برند موفق یاد کنند را به اثبات رسانده و جای هرگونه شک و شبه ای را از اذهان مصرف کنندگان خود برطرف کرده است

فیلتر براساس قیمت:
دقت
خاموشی خودکار
کشور ساخت
مقایسه ( 0 مورد )

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.