گن نیم تنه با کمربند شکمی

ناموجود
گن های نیم تنه ی پایین با کمربند شکمی فشرده سازی ایده آل را برای شکم،باسن،ران و بخشی از زانو را فر..

گن نیم تنه ی پایین با کمربند شکمی مدل 750

ناموجود
 گن نیم تنه ی پایین با کمربند شکمی دیزاین ورونیک ( Design Veronique ) مدل 750فشرده سازی ایده آل را ب..
نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)
گن های بعد از جراحی

گن های بعد از جراحی

گن جراحی

به لباسی که جراحان در اتاق عمل استفاده میکند گن جراحی گفته میشود.گن جراحی باید از رنگ های ملایم استفاده شود که چشم بیمار را اذیت نکند. گن جراحی در ابعاد و اندازه های مختلف تولید میشود و براحتی میتوان تهیه کرد. نکته دیگری که درباره گن جراحی حائز اهمیت است مقاومت آن در مقابل نفوذ آب میباشد که این موضوع در اتاق های عمل مشکل ایجاد نکند.


گن های لاغری زنانه پس از عمل جراحی

این گن ها به صورتی طراحی شده اند که سطح ایده آل فشرده سازی را پس از هر عمل-از  لیپوساکشن تا آبدومینوپلاستی-فراهم می کنند.مجموعه ی گن های ما سه سری ویژگی دارند:یک دسته برای نیم تنه ی پایین طراحی شده اند ،کمربند شکمی دارند و زیپ آنها در پهلوی بدن قرار دارد.دسته ی دیگرشکم بند کامل با بند شانه ای قابل تنظیم دارند و زیپ آنها در پهلوی بدن قرار می گیرد. ودسته ی سوم علاوه بر شکم بند،سینه بند یکسره هم دارند. تمام این گن هادر انواع زیپی و بدون زیپ در سایزهای XS-4Xدردسترس هستند.هر کدام از گن های با رعایت استانداردهای کیفیت در شرکت های بزرگ کالیفرنیا تولید شده اند.

هرگن طراحی شده دارای تکنولوژی فشرده سازی است وپانل های داخلی آن درنواحی کلیدی جراحی قرار می گیرد تا فشرده سازی در مکان صحیح اعمال شود.

طراحان ما از تکنولوژی طراحی با کامپیوتر برای افزایش دقت و صحت فشرده سازی مناسب درهربخش گن،بهره می برند. هرطراحی از نظر دوام و سطح فشرده سازی مورد آزمایش قرار می گیرد.

پانل های فشرده سازی....اندازه و سایزهای مختلف....تکنولوژی فشرده سازی ...بدون لاتکس...ساخته شده درایالات متحده آمریکا...طرح های زیپ دار و فاقد زیپ...بیش از 85طرح...طراح های ابتکاری...راحتی در پوشش