اجاره تجهیزات تنفسی و بیهوشی

ارسال شده توسط مدیر سایت
۲۳ آبان ۱۳۹۸

نکات مهم هنگام اجاره تجهیزات تنفسی و بیهوشی


1. نیازهای خود را برررسی کنید

چند وقت یکبار بیماران شما به درمان با این تجهیزات پزشکی گران قیمتی که شما در حال حاضر ندارید، نیاز دارند؟ گاهی اوقات ارجاع بیماران به مراکز دیگر راه حلی برای این حل این معضل است. بخاطر داشته باشید که ارجاع بیماران به مراکز دیگر غالبا به معنای از دست دادن آنهاست


2. تحقیق کنید

همیشه اولین فروشندهای تجهیزات پزشکی که از راه می رسد را قبول نکنید. تحقیقات اولیه به شما کمک می کند که کلاه برداران را بشناسید و از این نوع کلاهبرداری ها آگاه شوید.


3. لیستی از شرکت های معتبری که تجهیزات مورد نیاز شما را ارائه می دهند، تهیه کنید.

لیست شما باید شامل اطلاعات تماس معتبر و اطلاعات جامع تری باشد که می توانید در مورد هر شرکت جمع آوری کنید. یادداشت های مختصری درباره موارد مشخصی که برایتان جای سوال دارد،تهیه کنید. 

لیستی از شرکت های معتبر تجهیزات پزشکی

4. لیست خود را به سه شرکت برتر محدود کنید.

تحقیقات و اطلاعات جمع آوری شده به شما کمک می کند تا در مورد سه شرکتی که می خواهید با آنها ارتباط داشته باشید، تصمیم بگیرید. این لیست کوتاه شامل اسامی سه شرکت برتری خواهد بود که نظر شما را بیشتر جلب کرده اند.

لیستی از سوالات

5. لیستی از سوالاتی که باید از هر شرکت بپرسید، تهیه کنید.

تعدادی از سوالات شما برای همه شرکت ها تکرار می شود. در مورد نوع تجهیزاتی که اجاره می دهند سوالات اختصاصی بپرسید. لازم است عمر تجهیزات و مشکلاتی را که تاکنون برای آنها گزارش شده است را بدانید. در مورد نحوه نگهداری و اینکه هر چند وقت یکبار نیاز به سرویس دارند، نیز سوال کنید. 


6. با هر یک از شرکت های لیست خود تماس بگیرید.

از آنها درخواست کنید که با نماینده شرکت صحبت کنید یا در صورت تمایل جلسه ای ترتیب دهید. این شرکت ها برای ارائه خدمات به افراد حرفه ای مثل شما تلاش می کنند. آنها در هر زمینه ای با شما همکاری خواهند کرد.

سوال پرسیدن از اجاره دهنده

7. سوالاتی را که قبلاً نوشتید از نماینده بپرسید.

جواب های آنها را یادداشت کنید تا در مکالمات بعدی به آنها مراجعه کنید. یادداشت های مرتب و مختصر درباره تجهیزات پزشکی به شما کمک می کنند تا انتخاب آگاهانه تری  داشته باشید.

بازخورد منفی پیدا کردن دستگاه ها به صورت آنلاین

8. درباره بازخورد منفی که در رابطه با تجهیزات آنها به صورت آنلاین پیدا کرده اید، صحبت کنید.

پاسخهای سهل انگارانه به سوالاتی که می تواند سلامت و رفاه یک بیمار را به خطر اندازد، را قبول نکنید. تجهیزات پزشکی اجاره ای باید معتبر و قابل اعتماد باشند. بعضی اوقات حتی بدترین مسائل یک توضیح ساده دارند.

ملاقات ها، سوالات و یادداشت

9. ملاقات ها، سوالات و یادداشت هایی را که با نمایندگان داشتید مرور کنید.

از اینکه همه اطلاعات لازم برای یک انتخاب آگاهانه تجهیزات پزشکی را در اختیار دارید، اطمینان حاصل کنید. بیماران تان به شما اعتماد می کنند. به هیچ دلیلی به کار خود لطمه نزنید. 

پیگیری های بعدی اجاره دهنده

10. برای پیگیری های بعدی یک تلفن تماس یا ایمیل را تعیین کنید.

مراحل 1 تا 10 را برای هر شرکتی که شما با آن تماس گرفته اید تکرار کنید. اگر در مورد شرکتی شک و تردیدی دارید یا احساس می کنید که نمی توانید به نماینده آنها اعتماد کنید، دستگاه تنفس، تجهیزات بیهوشی یا سایر وسایل پزشکی را از آنها اجاره نکنید.

https://www.wikihow.com


مدیر سایت
مدیر سایت
توضیح مربوطه

بازگشت به وبلاگ
021-55435143 @sedanmedsales 0921-4900864